Sitemizde şuan toplam 723 film bulunmaktadır.

Antraks Nedir ?

0
( Yüksek Kalite )

Antraks Nedir ?
Ne şarbon nedir ve nasıl gelişir?
Şarbon basili derece bulaşıcı hayvan hastalıkları gibi doğrudan veya dolaylı insanlar aracılığıyla bulaşan edilebilir. Genellikle keçi, koyun, at ve domuz olacaktır. Bu nedenle, bu tür bir hastalık olarak hayvanlarla temas halinde olan kişi tutma oranı olur.
Nasıl insanlarda şarbon geliştirmek için?
şarbon mikrobu burada insanların cildi girerse çizik liseli porno insanların elinde olan hayvanlar ile yukarıda belirtilen günlük temas, bereli. Ayrıca girebilirsiniz şarbon mikropların solunması yoluyla akciğerleri nefes. Ya da yutulur mikrop malzeme bu hastaların hayvanların bağırsaklarından izlendiği takdirde bu sefer etkilenecektir.
Nasıl şarbon tedavisi için?
Yerel yara antiseptik bandajlar ve antibiyotikler dahil edilmelidir. Bununla birlikte, büyük bir dozda önleyici şarbon serumu verilmelidir.
Ne iyileşme oranı şarbon geliştirilmiş edilir?
Dört beş hastadan kurtarıldı eğer iyi tedavi uygulanır.
Şarbon yaygın bir hastalıktır?
Artık değil. Günümüzde, insanlar hayvan hayvanlarla ilgileniyor am yalama onlar enfeksiyon önleme tedbirleri bu tür belirtileri görünce başvurmak için alınacak yakalanma riskini biliyorum. Koruyucu bir aşı ile enfekte olmuş hayvanların ile temas içinde olan insanlar için geliştirilmemiştir.

534 views
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Antraks Nedir ?

Antraks Nedir ? Ne şarbon nedir ve nasıl gelişir? Şarbon basili derece bulaşıcı hayvan hastalıkları gibi doğrudan veya dolaylı insanlar aracılığıyla bulaşan edilebilir. Genellikle keçi, koyun, at ve domuz olacaktır. Bu nedenle, bu tür bir hastalık olarak hayvanlarla temas halinde olan kişi tutma oranı olur. Nasıl insanlarda şarbon geliştirmek için? şarbon mikrobu burada insanların cildi […]

Tür: Genel

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?