web analytics
Sitemizde şuan toplam 724 film bulunmaktadır.

Avatar 2 Türkçe Dublaj Full izle

0
( Yüksek Kalite )

Bildiğiniz üzere efsane film olan Avatar’ın önümüzde ki günlerde yeni yayınlanacak olan merakla beklenen 2. filmi vizyona girecek. Film severler tarafından büyük merakla beklenen Avatar 2 izlenleri ile buluşmak için gün sayıyor. Hal böyle olurken film eleştirmenleri bile büyük bir titizlik ile izlediği bu filmin ilk serisi hakkında çok iyi yorumlar yapmıştı. Aynı şekilde yayınlanacak olan 2. film içinde aynı görüşteler. Filmin üst düzey kalitesi çekim başarısı ve teknolojinin kullanım başarısı olarak nitelendirebiliriz. Ayriyetten oyuncu kadrosu da bu filme yatkın bir grafik izliyor. Bu nedenle izleyiciler tarafından tam not alan avatar filmi bir diğer filmini gönül rahatlığı ile vizyona sokuyor. Başka bir dünyada teknoloji, insan egemenliğinin bir doğa yaşantısına nasıl hükmetmek istediğini göreceksiniz. Film bilim kurgu üzerine çekilmiş en güzel filmlerden biridir. İzleyenler de kesinlikle bunu dile getirmektedir.

İlk filmde anlatılan olayları size kısa olarak şöyle özetleyebiliriz. İnsanlığın artık yeni yerler keşfetmesi oraya yerleşme girişimleri başlamıştır. Bundan dolayı insan eli değmemiş yabani bir ormana adım atan insanlık çok farklı beklenmedik şeylerle karşılaşırlar. Değişik ırkların egemenliğinden kurtarmak için ormanı yakıp yıkmaya karar verirler. Erotik film Fakat bu göründüğü kadar kolay değildir. Önce teknolojinin imkanlarından faydalanılır. Ormanda yaşayan avatar ırkından bir kişi ele geçirilerek teknoloji sayesinde teğmen onu kontrol eder ve ormana avatarların içine sızar. Truva taktiği ile içerden fet etmeye çalışmak isterler. Bu girişim başarılı olmasada anlatılmak istenen insan ırkının zalimliğini gösteriyor aslında. Sizde avatar 2 türkçe dublaj izleyebilir ve filmin altına izledikten sonra bir adet yorum atarak diğer izleyicileri sonuna kadar film hakkında bilgilendirebilirsiniz.

560 views
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Avatar 2 Türkçe Dublaj Full izle

Bildiğiniz üzere efsane film olan Avatar’ın önümüzde ki günlerde yeni yayınlanacak olan merakla beklenen 2. filmi vizyona girecek. Film severler tarafından büyük merakla beklenen Avatar 2 izlenleri ile buluşmak için gün sayıyor. Hal böyle olurken film eleştirmenleri bile büyük bir titizlik ile izlediği bu filmin ilk serisi hakkında çok iyi yorumlar yapmıştı. Aynı şekilde yayınlanacak […]

Tür: Genel

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?