web analytics
Sitemizde şuan toplam 723 film bulunmaktadır.

Deadpool sinema çekimi izle

0
( Yüksek Kalite )

Deadpool sinema çekimi izlemeniz için verdiğimiz linkten inceleyebilirsiniz. Filmin konusu daha önce izlediğiniz bir çok marvel konusunda farklı olsada aynı şekilde yine bir kahraman’ın başından geçen bir hikayeyi siz izleyenlerin önüne bilim kurgu olarak getirmektedir.

 Filmin konusundan bahsedicek olursak ölüm döşeğinde olan adamın kurtarılması ile ilgili bir olay aslında. Hatta ve hatta kurtarıldıktan sonra bu adamın nasıl bi kahraman dönüştüğünü görüceksiniz. Bazı kişilerin yaptığı deneyler sonucunda bir denek bulunmaya karar verilmiştir. Bu denek üzerinde denencektir bu proje. Fakat başarılı olmasının yanı sıra başarısızlıkta olabilmektedir. Tüm riskleri kabul eden bir adam aranmaktadır. Bunun içinde akciğer kanseri ve bilumum tüm kanser çeşitlerini üzerinde taşıyan hayatında ümidi kalmamış bir adam olacaktır. Zaten ölücektir fakat bir şans olabilmesi için bu deneyi üzerinde uygulanmasını kabul eder.

   Tüm deney hazırlanır ve adam kliniğe alınır. herşey hazırdır artık geriye kalan tek şey şans ve deneyin başarılı olmasıdır. Bu konuda herkesin içinde ümit gerçekten çok azdır. Çoğu kişi masada kalıcağını zanneder adamın. Fakat öyle bir şanstır ki bu adamın bile üst düzey başarılı geçtiğine şahit olmuştur. Bir takım gelişmelerden sonra ölüceğini zannederler fakat deney başarısını göstericektir bunu sonrasında anlayanlar adamın resmen ölüm meleği haline gelmesini göz göre göre izlemeye başlamışlardır. Ardından çok büyük bir suç çetelerini bitiricek bir insan doğar. Evet işte bu kişi DEADPOOL dur!  Deadpool sineme çekimi izleyebilmeniz için sizlere sunulmuştur. Sizlerde aynı şekilde linke tıklayarak izlemeye gidebilirsiniz. İyi seyirler dileriz. Deadpool türkçe dublaj izleme olanağı hala aynı şekilde devam etmektedir.

548 views
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Deadpool sinema çekimi izle

Deadpool sinema çekimi izlemeniz için verdiğimiz linkten inceleyebilirsiniz. Filmin konusu daha önce izlediğiniz bir çok marvel konusunda farklı olsada aynı şekilde yine bir kahraman’ın başından geçen bir hikayeyi siz izleyenlerin önüne bilim kurgu olarak getirmektedir.  Filmin konusundan bahsedicek olursak ölüm döşeğinde olan adamın kurtarılması ile ilgili bir olay aslında. Hatta ve hatta kurtarıldıktan sonra bu […]

Tür: Genel

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?