Sitemizde şuan toplam 723 film bulunmaktadır.

Revolution 1. Sezon Tüm Bölümler | 720p Türkçe Altyazılı HD izle

0

1 views
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Revolution 1. Sezon Tüm Bölümler | 720p Türkçe Altyazılı HD izle

Elektriğin var olmadığı bir dünyada ne yapardınız? Lost, Alias ve Person of Interest gibi dizilerle televizyon dünyasının en önemli isimlerinden birine dönüşen J.J. Abrams ile Eric Kripke’nin ortak imzasını taşıyan Revolution, bu sorudan yola çıkıyor.

Bilgisayarların, uçakların, telefonların, hatta aydınlatmanın dahi olmadığı, dünyanın sonsuza dek karanlığa gömüldüğü bir gelecekte hayatta kalma mücadelesine girişen insanların öyküsüne odaklanan Revolution, aynı zamanda aile olmanın anlamını da sorgulayacak.

Dizinin başkarakteri Charlie Matheson, fiziğiyle olduğu kadar karakteriyle de oldukça güçlü genç bir kız. 15 yıl önce elektrikle çalışan bütün aletlerin birdenbire durmasıyla başlayan kaotik ortamda sağ kalmayı başaran babası ve erkek kardeşiyle birlikte yaşamını sürdürürken kendini hiç beklemediği olayların içinde buluyor. Erkek kardeşi Danny milis kuvvetleri tarafından kaçırılıyor. Babası, Charlie’den uzun zamandır görüşmediği eski bir asker olan amcası Miles’ı bulmasını ve kardeşini kurtarmasını istiyor. Birkaç arkadaşıyla yola koyulan Charlie önce amcasını buluyor, onu ikna etmeyi başardıktan sonra kardeşini kurtarmak üzere yola koyuluyor.

Kaynak: cnbce.com

Tür: Revolution

Yapım: 2012 - ABD,

IMDB Puanı: 6.6

Oyuncular: Billy Burke, Andrea Roth, Giancarlo Esposito, Tracy Spiridakos, J.d. Pardo

Etiketler: , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?