web analytics
Sitemizde şuan toplam 723 film bulunmaktadır.

Sosyal Hayatta İngilizce

0
( Yüksek Kalite )

Hayat devam ediyor ve yepyeni tekniklerle, sizlere, teknolojiden faydalanırken iyi bir eğitim alma imkanı sunuyor. Okullardan farklı olarak, Online İngilizce eğitim ile pek çok kişi gibi kendi tercihinizle bulunduğunuz yerden, en iyi sisteme bağlanacaksınız. Teknolojik her gerçeğin kendi çizgisinde sunduğu seçeneklerle ilgilenirken, bazen hiç aklımızda olmayan alışverişlerde bulunabiliyoruz. Bir anda bir sözlük görüp, dil öğrenmeye karar verdiyseniz şaşırmayız. Bütün bunların en avantajlı yanlarından biri, telaffuzunuzu geliştirecek, sesli dinlenebilen, dinledikten sonra tekrar başa alma seçeneği sunan cihazların ulaşılabilir olması. Telaffuz kadar önemli asıl konu, anlatımınızı güçlendirmeniz. Düşünsenize, en karlı alışveriş değil mi, bir yandan kendinize yatırım yapmanız, yıllarca daha fazla öğrenmenize yarayacak bir sistemle buluşmanız. Bazı düşünceler bir araya geldiğinde, sizi, yabancı dilde kendinizi ifade ederken, ana dilinizi de daha rahat kullandığınıza ikna edecektir. Zihninizde uçuşan dil seçenekleri, telefonunuzda ya da bilgisayarınızda renkli yazılarla karşınıza çıktığında, size çok da uzak görünmemiş olabilirler. Oyunları takip ederken öğrenmiş kadar olduk diyenler oluyor. Gönderilen videolar arasında altyazılı olanlar oluyor. Yani evin içindeyken, bir vesileyle karşınıza çıkan konuşma dili ile alakalı olarak sizin somut bir adım atmanız, sizi bir yerde teknolojiden üstün kılıyor. Lise grubunuz hala kendi arasında İngilizce konuşmaya uğraşıyor.

Hoşça kal 2015. Hoş geldin 2016. Bir baktım da, bir yıldır İngilizce Whatsapp Durumları yenilememişim. Önceden düşünüp bunları öğretmenime sorabilirim derseniz, şimdiden başlayabilirsiniz. Nelerdir, o güzel sözler, profillerinizi süsleyen? Lokanta kapandı, sadece peçete var. Bunun neresi güzel mesela? Yumurtayı saklayın, 65 yaşımda yiyeceğim. Neden olmasın? Bu alan hep bana aitti. Başka neler yazabiliriz? Seninle alakalı bir şey olursa, ben sana sonra söylerim. Bu kadar yazı oraya sığar mı? Karda Noel Baba’yı gördük, bizden duymuş olma ama hızla uzaklaştı. Beyaz eşya alışverişiniz için beni arayın. Bir çeşit reklam alanı gibi yaklaşıyoruz. Son sözlerim bunlar oldu. Çok da önemli değil ama bir meşgale. Yarın ben nereye giderim? Siz nereye, telefon oraya. Biraz da atmasyona yer verin. Doğru olsa yazardım. Kimine göre öyle. İyiyim beni vaz geçirme. Şarjı var herhalde. Gerekmedikçe ilgilenmiyoruz. Prensiplerinden ödün vermeyenlere. Filmimi herkes duymuş. Sınır tanımayanlara. Bir elim yeterli olmuyorsa… Bütün gün bir elinde telefon, yazışıp duranlara. Durdurulamaz yetenek. Şimdi ben öyle mi yaptım? Kimin gördüğü, kimin bakmadığı önemli değildir bu durumlarda. Her ne kadar yalnız olsam da, ailen bizi bilir. Çok yaşa dürüstlük body building salonu. Her gün gittiğiniz başka bir yer mi var? Sizin erkekleriniz herhangi bir erkekler. Sizin kadınlarınız herhangi bir kadınlar. Tamam ama dürüst bir profilin, akıllı tanımlamaları olsaydı, iyiydi. Bizden bu kadar, söylemesi kolay. Biraz da siz yazın.

536 views
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Sosyal Hayatta İngilizce

Hayat devam ediyor ve yepyeni tekniklerle, sizlere, teknolojiden faydalanırken iyi bir eğitim alma imkanı sunuyor. Okullardan farklı olarak, Online İngilizce eğitim ile pek çok kişi gibi kendi tercihinizle bulunduğunuz yerden, en iyi sisteme bağlanacaksınız. Teknolojik her gerçeğin kendi çizgisinde sunduğu seçeneklerle ilgilenirken, bazen hiç aklımızda olmayan alışverişlerde bulunabiliyoruz. Bir anda bir sözlük görüp, dil öğrenmeye […]

Tür: Genel

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?