web analytics
Sitemizde şuan toplam 724 film bulunmaktadır.

The Originals 1.Sezon 10.Bölüm Türkçe Altyazılı izle

0
( Yüksek Kalite )

The Originals 1.Sezon 10.Bölüm TürkçeAltyazılı izle

Yedek Mail.ru

The Originals yeni yayınlanan 1.Sezon 10.Bölüm Türkçe Altyazılı olarak sitemize yüklenmiştir. The Originals yine kaldığı yerden fırtına gibi devam ediyor.

The Originals dizisi The Vampire Diaries dizisinin yan yapımı olarak The CW tarafından üretilecek. 26 Nisan’da ekranlara gelen The Vampire Diaries’in 4.Sezon 20.Bölümünde “The Originals” adı ile yayınlanan bölüm yeni dizimiz için tanıtım niteliğinde idi.

The Originals Niklaus Mikaelson ve köken vampir ailesini konu alacak. The Vampire Diaries dizisinin takipçilerinin 4.sezon 20.bölümünden hatırlayacağı gibi yüz yıllar önce köken melezimizin kurduğu New Orleans’da ki Fransız mahallesinin eski çırağı(Marcel) tarafından tekrar düzen verilerek oraya krallık etmesine çok sinirlenmişti. Muhtemeldir ki dizi bu yüz yıllar öncesine dönerek o dönemi ele alacak.

Dizi de cadı olan 2 yeni karakterle karşılaşacağız. Bunun yanı sıra psikoloji öğrencisi olan ve insan davranışları üzerine çalışan Camille ile de tanışacağız. Bu Fransız mahallesinde ki sapkınlık Camil’i eğitim aldığı alan üzerine olsa gerek oldukça etkilemiş ve bu durumun cezbediciliği kararlı bir şekilde cevabını alamayacağı bir

1 views
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
The Originals 1.Sezon 10.Bölüm Türkçe Altyazılı izle

The Originals 1.Sezon 10.Bölüm TürkçeAltyazılı izle Yedek Mail.ru The Originals yeni yayınlanan 1.Sezon 10.Bölüm Türkçe Altyazılı olarak sitemize yüklenmiştir. The Originals yine kaldığı yerden fırtına gibi devam ediyor. The Originals dizisi The Vampire Diaries dizisinin yan yapımı olarak The CW tarafından üretilecek. 26 Nisan’da ekranlara gelen The Vampire Diaries’in 4.Sezon 20.Bölümünde “The Originals” adı ile […]

Tür: The Originals

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?